Jdi na obsah Jdi na menu
 


http://www.webgames.cz/horse-racing/253-1/ -ovládání myší. Je to super hra, kde koníka pobízíte a skáčete přes překážky.

http://www.webgames.cz/winterbells/2145-3/ -se zajíčkem skáčete na zvonky. Ovládání myší. aby vám zajíček skočil, klikněte levím tlačítkem. Potom už ale klikat nemusíte! Pták, který tama občas proletí, je bonus.

http://www.webgames.cz/snowline/2146-1/ -kreslíte santovi dráhu. Musíte vždy sebrat všechny dárečky!Ovládání myší.

http://www.webgames.cz/fish-tycoon/1859-1/ -šlechtíte různé ryby, prodáváte je, léčíte a krmíte je. Hra jede i když je vyplá, pokud nenavolíte v menu pauzu.

http://www.miniclip.com/games/kindergarten/en/ -staráte se o děti a vyděláváte si peníze. Dokupujete různé potřeby a nedávejte zpět, jinak se vám hra pustí od znova :-D. Ovládání myší.

http://www.miniclip.com/games/show-jumping/en/ -skáčete s koníkem  parkur, můžete mít různé oblečení, měnit koníky a postupovat do dalších levelů. Ovládání mezerníkem (skok)a šipkami (změna směru a rychlosti).

http://www.onlinehry.sk/onlinehra/2794/burger_island.htm -vyplňujete objednávky, děláte hranolky a hamburgery, ovládání myší

http://www.onlinehry.sk/onlinehra/2768/family_restaurant.htm -vyplňujete objednávky, navrhujete zmrzliny, voládání myší

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hra s konem

(lucka, 7. 6. 2012 15:06)

ta hra s konem je docala fajn

RE: mír

(Astria, 11. 5. 2008 15:48)

david tuka> nazdar :-D

mír

(david tuka, 18. 4. 2008 19:30)

cau