Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předpokládám, že všihni víte co se událo 11. září 2001. Záhady teroristického útoku se nesou nad 11. zářím jako temný mrak. Já vám dám možnost nahlédnout aspoň do některého z nich... ČTĚTE POZORNĚ!


Čti velmi pozorně:

New York City má 11 písmen.

Afghanistan má 11 písmen.

Ramsin Yuseb (terorista, který už roku 1993 hrozil zničením "dvojčat" WTC) má 11 písmen

George W. Bush má rovněž 11 písmen.


Mohla by to být dobrá náhoda. Ale bude to ještě lepší:

1. New York je jedenáctý stát USA

2. první letadlo, které vlétlo do dvojčat, mělo číslo letu 11

3. v tomto letu bylo 92 pasažérů. 9+2=11

4. Let číslo 77, druhé letadlo, které vlétlo do dvojčat, měl 65 pasažérů 6+5=11

5. tragédie se stala 11 září. Neboli jak se nyní označuje 9/11 9+1+1=11

6. toto datum odpovídá telefonnímu číslu amerických záchranných jednotek 911. opět 9+1+1=11

To nebude náhoda.?! Čti dál a více přemýšlej:

7. v letadlech bylo dohromady 254 obětí. 2+5+4=11

8. 11. září je 254 den v kalendáři. opět 2+5+4=11

9. bombový atentát v Madridu se stal 3.11.2004. 3+1+1+2+4=11

10. tato tragédie se stala přesně 911 dní po atentátu na dvojčata WTC a zase 911, zase 9/11, zase 9+1+1=11

11. The pentagon obsahuje rovněž 11 písmen

12. Třetí budova, která spadla měla 47 pater. 4+7=11

13. Telefoní předvolba Iráku je 119(11.9)

14. Obě dvě dvojčata mají 110 pater. Nulu nepočítejte


Teď to ale začne bejt pořádně strašidelný, otevři si Word a udělej následující:

-napiš velkými písmeny Q33 NY (což je číslo letadla, které jako první vlétlo do dvojčat) -označ tyto písmena, změň velikost písma na 48 a typ písma na Wingdings (1). A co se stane?

O útoku 11. září 2001

1.

Útoky z 11. září 2001 byly sérií koordinovaných teroristických útoků, které se uskutečnily 11. září 2001 ve Spojených státech amerických. Podle oficiálního vyšetřování 19 mužů spojených s militantní islámskou organizací al-Kájda uneslo 4 letadla letící na komerčních linkách společnosti American Airlines a United Airlines. Dvě z nich (Let American Airlines č. 11, Let United Airlines č. 175) narazila do Světového obchodního centra v New Yorku a způsobila jejich zničení. Třetí letadlo (Let American Airlines č. 77) narazilo do Pentagonu, sídla Ministerstva obrany Spojených států amerických v hlavním městě USA, Washingtonu. Čtvrté letadlo (Let United Airlines č. 93) se zřítilo v neobývané oblasti v Pensylvánii po souboji mezi teroristy a pasažéry o ovládnutí letadla. Letadlo letělo na Washington a spekuluje se, že mělo za cíl zasáhnout Bílý dům a nebo americký Kapitol. Při útocích zahynulo celkem asi 3 000 lidí.

Ve vyšetřovací zprávě FBI se uvádí, že teroristé měli k dispozici na útoky na americké cíle půlmiliónový rozpočet. Sumu přibližně 500 tisíc USD odeslali z Německa na účet jednoho z teroristů. Odhaduje se, že teroristé za tuto „cenu“ způsobili škody jen v New Yorku ve výši 40 miliard dolarů. V této astronomické sumě je už zahrnuté vyčištění Ground Zero, přebudování podzemních chodeb a metra. Jelikož v New Yorku a konkrétně ve WTC sídlilo několik společností s celosvětovou působností, dosah tragických událostí se poměrně rychle promítl do oblasti financí, hlavně však do pojišťovnictví.

Mezi prvními informacemi z New Yorku se objevily i první obavy pojišťoven z USA, ale i z Evropy. Oprávněně se domnívaly, že náhrada škod po teroristických útocích v USA dosáhne několik miliard dolarů. I největší světová pojišťovna, mnichovská Rück, vyslovila obavy z velkého finančního zatížení. Protože byl náraz letadel záměrným útokem a teroristické činy patří do souboru událostí krytých pojišťovnami v USA, pojišťovny musí vyplatit pojistné sumy.¨

Hodnota akcií pojišťovacích gigantů jako jsou Generali, Munich Re., Allianz a Swiss Re. v reakci na zprávy o útocích prudce klesla. Je zajímavé, že právě 11. září měl na 88. poschodí WTC jednat jeho majitel s právníky o důsledcích případného teroristického útoku na obě budovy. Larry Silverstein si Světové obchodní centrum pronajal na 99 roků teprve v srpnu 2001. Pojišťovny nepočítaly s tím, že obě budovy WTC budou zničeny současně anebo krátce po sobě, proto nebyly pojištěné dostatečně vysoko. Vlastně pojištěná byla jen jedna věž. Nikdo totiž nepředpokládal, že by mohly spadnout obě naráz. Odvoz 1,3 miliónů tun železa, betonu a ostatního znehodnoceného materiálu a vyčištění místa, kde stála „dvojčata”, stálo 7 miliard USD. Stavitelé věže měli dostat od pojišťovny jen 1,5 miliardy dolarů, což je jen o něco více než byly náklady na postavení centra v 70. letech. Těsně před pádem „dvojčat” však tyto budovy ohodnotili na 5 miliard USD.

Shrnutí

Cíle, které se teroristům podařilo zničit anebo zasáhnout, nebyly vůbec vybrané náhodně. Světové obchodní centrum se stalo obětí svého předního postavení na panoramatu Manhattanu, který reprezentuje ekonomicky vyspělé USA. Pentagon jako sídlo Ministerstva obrany USA a hlavně jako velitelství ozbrojených sil působilo a působí i nadále jako symbol vojenské síly země. Je velmi pravděpodobné, že letadlo letu č. 93 mělo zasáhnout třetí dominantní sektor americké společnosti. Po úderech na ekonomický a vojenský sektor, se hlásil jako strategický cíl sektor politický. Můžeme se už jen dohadovat do jaké míry přispěli k záchraně politických objektů a také lidí v nich či v jejich okolí (Bílý dům, Kapitol apod.) samotní pasažéři, kteří se vůči čtyřem únoscům postavili.

Každopádně teroristický útok, jehož katastrofální obraz doslova obletěl celý svět, měl rozsáhlé důsledky a to v téměř každé oblasti lidského života. Útoky spojily rivaly, ovlivnily počínání politiků, zasáhly do státních rozpočtů, zanechaly těžké stopy v ekonomice USA i světa, určily směřování dějin na nejbližší roky, naplnily smyslem Severoatlantickou alianci, inspirovaly mnohé umělce, stvořily nové počítačové hry, ukázaly lidem světa, co znamená pravý a skutečný terorismus. Nejvíce ale zasáhly samotné rodiny, blízké a přátele tisíců mrtvých.

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Teroristick%C3%A9_%C3%BAtoky_11._z%C3%A1%C5%99%C3%AD_2001

 

2.

Jak to možná bylo 11. září 2001

Před šesti lety se změnil celý svět. Do obou věží Světového obchodního centra (WTC) naráží postupně dva Boeingy 767. O půl hodiny později naráží Boeing 757 do jihozápadní stěny Pentagonu, sídla Amerického ministerstva obrany. Za další půl hodiny se zřítil Boeing 757 někde v Pensylvánii.

Aspoň to tvrdí oficiální verze. Ovšem v té je tolik trhlin a rozporů, že to je přinejmenším podezřelé. Některé z nich se pokusím rozebrat.

Světové obchodní centrum – Severní a Jižní věž

První Boeing 767 naráží do Severní věže v 8.46 (místního času). V 9.02 naráží druhá „sedm-šest-sedmička“ do Jižní věže. Obě letadla měla v nádržích asi 40 % paliva, další velká část shořela mimo budovu. Poškozeno bylo jen pár ocelových nosníků. Jak je vůbec možné, že obě věže spadly? Oficiální verze tvrdí, že nosníky byly poškozeny vysokým žárem. Ale – letecké palivo může dosáhnout asi 900 °C, přičemž ocel se taví až při 1.500 °C. Není to divné?

Ale opravdu tam byl takový žár? Těžko. Jedna z fotografií zachycuje ženu, která se opírá o ocelovou konstrukci…

Žena opírající se o ocelovou konstrukci
Žena opírající se o ocelovou konstrukci (Zdroj: Wikipedia)

Samotné zřícení taky provází zvláštní úkazy – věže se totiž zřítily téměř rychlostí volného pádu. To tedy znamená, že pádu nebránil ani zbytek konstrukce, ani nižší patra. Nápadně se to podobná řízené demolici. Jak je ale možné, že by si případných výbušnin nikdo nevšiml? Pár dní před útokem byly z budovy například odvolány hlídky se psy, byl zamčen přístup na střechu a dokonce došlo i k výpadkům elektřiny (z důvodů údajného vylepšení připojení k internetu a telefonní síti).

Spousta svědků (včetně hasičů) hovoří taky o několika explozích těsně před zřícením. Tomu nasvědčuje třeba i jeden ze záběrů, který ukazuje prachový oblak stoupající od dolní části budovy. Tento záběr byl vysílán jen jednou a poté byl zřejmě zabaven…

Další podivnou věcí jsou i samotná letadla. Někteří lidé a reportéři tvrdí, že letadla neměla okna po stranách. To by nasvědčovalo tomu, že šlo tzv. cargo, tedy nákladní letadlo. A aby to nebylo všechno, u druhého letadla byla viditelná, na trupu připevněná, zvláštní konstrukce. Když se to spojí se zábleskem, který se na záběrech objevuje těsně před nárazem, je možné, že šlo držák na nějakou střelu.

Pentagon

Okolnosti kolem Pentagonu, sídla Ministerstva obrany USA, jsou ovšem mnohem zvláštnější. Do díry, která ve stěně vznikla, by se těžko vešel trup letadla. Natož ještě křídla nebo motory, které by udělaly další menší otvory. I přesto se okolí našlo jen minimum trosek, částí letadla (mimo jiné část motoru z jiného typu letadla a pár menších kousků, které agenti bez problémů odnesli v ruce…

Vidíte někde trosky letadla?
Vidíte někde trosky letadla? (Zdroj: 9/11 Research)

Pentagon – nejstřeženější budova na světě má i vlastní obranný raketový systém. Sestřelí všechno, co nevysílá speciální signál. Kromě toho by jen samotný náraz mohlo natočit až 14 bezpečnostních kamer (v čerpací stanici nebo hotelu). Záběry byly do několika minut zabaveny. Jediné, co úřady uvolnily, bylo pět snímků (opravdu hodně, že?) jedné z kamer. Na všech je datum 12. září 2001 a špatný čas. Někdo se snaží utajit skutečnost…

Let č. 93

Tady už jen krátce. Podle oficiální verze se letadlo zřítilo. Ovšem bylo tomu skutečně tak? Trosky byly nalezeny v okruhu asi 20 km2 po malých kouscích. To spíš nasvědčuje tomu, že byl setřelen.

Ostatní zajímavosti

  • Nepřipadá vám zvláštní, že pár dní před útokem se na burze děly divné věci (konkrétně uzavření silně nadprůměrného množství opčních obchodů) okolo Boeingu, American a United Airlines?
  • FBI znala jména únosců do dvou dnů. Náhoda? Nebo to bylo předem připravené?
  • Dokonce byl nalezen i pas jednoho z únosců letadla, které narazilo do WTC. Není to směšné?
  • Někteří únosci byli spatřeni různě po světě pár dnů po útocích, s některými byl udělán i rozhovor…

Proč Bush podnikl invazi do Afghánistánu a Iráku? V obou případech šlo o ropu – Bush a jeho rodina byli hned v několika firmách (které po krachu nebo vytunelování zanikly). V Afghánistánu šlo o stavbu ropovodu, v Iráku prý o svržení diktátorskému režimu Saddáma Husajna (kterého tam USA samy dosadily). Ale proč byl veden útok na tyto dvě země, když údajný strůjce útoků, Usáma Bin Ládin, je ze Saúdské Arábie?

Odpověď je jednoduchá. Rodina Ládinů patří (patřila) mezi nejbohatší v Saúdské Arábii. Jak Saúdská Arábie, tak rodina Ládinů značnou měrou podporovala hospodářství USA. Prý, podle některých odhadů, „vlastní“ až 6 % Spojených států…

Co je třeba vidět

Pokud se zajímáte o to, co se skutečně stalo, doporučuji podívat se na několik zajímavých filmů. Jsou jimi třeba Fahrenheit 9/11, 9/11: In Plane Site, Loose Change nebo 9/11: The Great Illusion.

Závěr

Ještě pořád věříte oficiální verzi? Děje se tu něco, do čeho my nemůžeme vidět? Čemu vůbec máme a můžeme věřit? Je mi líto všech, kteří museli zemřít (nebo bych snad měl říct, že byli zavražděni?). Už jenom pro ně je třeba bojovat za pravdu.

Zdroj: http://kandera.net/blog/?jak-to-mozna-bylo-11-zari-2001

 

3.

„Stojíme na pokraji celosvětové reorganizace. Všechno co potřebujeme je pořádná, všeobsáhlá krize a národy budou souhlasit s novým světovým řádem.“
(David Rockefeller, fórum OSN, 14.9.1994)

Je oficiální verze popisu událostí 11.září 2001 pravdivá? Odehrály se skutečně tak, jak nám tvrdí média a vláda USA? Nebo jsou vědecké, svědecké i jiné důkazy, že útok na Světové obchodní centrum (WTC) a Pentagon nemohl proběhnout tak, jak se nás snaží přesvědčit oficiální propaganda? Kdo stojí za těmito událostmi? Komu prospěly? Čemu všemu jsou lidé ochotni věřit, pokud se jim to opakuje pořád dokola? Platí, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou? Necháme se vodit za nos?

11. září 2001 - hledání pravdy...

Hledání skutečného pozadí událostí z 11. září 2001 není předmětem mých stránek. Na první pohled se dokonce zdá, že toto téma k těm ostatním na tomto webu ani nepatří.

Jsem však přesvědčen o opaku. Podle mě otevírají události z 11. září dveře naplnění biblických proroctví o dvou výrazných mocnostech spolupracujících na ovládnutí světa (viz Zjevení 13). Pro tyto mocnosti je jistě zásadní, že díky "teroristickým" útokům z 11. září 2001 jsou lidé ochotní vzdát se velké části svých práv a svobod.

"Válka za svobodu" nepřinesla jen možnost uvěznit kohokoliv na neomezenou dobu bez uvedení důvodu, zřízení tajných věznic, kde byli a dosud jsou bez obvinění či soudu drženy a mučeny stovky lidí, nepřinesla jen plošné monitorování telefonátů a mailů a "právo" USA vojensky zasáhnout kdekoliv na světě. Tato honba za neporazitelným nepřítelem nepřinesla jen pohádkové zisky bankéřům a zbrojním korporacím. "Válka s terorem" přináší především ideální podmínky pro nastolení Nového světového řádu... Náhoda?

„Stojíme na pokraji celosvětové reorganizace. Všechno co potřebujeme je pořádná, všeobsáhlá krize a národy budou souhlasit s novým světovým řádem.“ (David Rockefeller, fórum OSN, 14.9.1994)

„Proces transformace, i kdyby došlo k revolučnímu posunu, bude pravděpodobně dlouhodobý, pokud by ovšem nedošlo k nějaké katastrofické a urychlující události, něčemu jako nový Pearl Harbor. (Přestavba americké obrany, Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Jeb Bush, Paul Wolfowitz..., září 2000)

Je nepochybné, že události 11. září 2001 změnily svět. Zkoumání jejich pozadí je velice široké téma. Je obrovské množství nesrovnalostí mezi oficiální verzí a fakty, dokonce mezi oficiální verzí a přírodními zákony. Jak už jsem zmínil, cílem těchto stránek není tyto nesrovnalosti odhalovat. Množí se však překlady filmů, které se těmto otázkám věnují. A věřte mi, že stojí za shlédnutí. Můžete je sledovat přímo na této stránce...

Jeden moudrý muž řekl, že "jeden obraz je lepší než tisíc slov" a já si myslím, že jeden film je lepší než tisíc obrázků...

Loose Change 2nd Edition

Loose Change 2nd Edition Chcete znát pravdu o 11. září? V oficiální verzi ji nenajdete. Tento slavný dokument (s českými titulky) analyzuje události a fakta, o kterých média mlčí. Odkrývá trhliny oficiální verze o pádu dvojčat, nárazu letadla do Pentagonu, pádu letadla v Shanskville.

Je možné, že důkazy nasvědčují tomu, že někteří činitelé americké vlády nejen o útocích dopředu věděli, ale že do nich byli přímo zapojení a nesou zodpovědnost za smrt asi 3000 amerických občanů? Kam zmizely trosky Boeingu 757, který údajně narazil do Pentagonu? Skončila cesta letu 93 havárií u Shanksville? Spadly mrakodrapy WTC skutečně kvůli ohni? O jakých explozích hovoří svědci? Kolik z "teroristů", kteří údajně provedli útoky je dosud naživu? Kdo stojí v pozadí událostí 11. září 2001? Ptejte se a požadujte odpovědi...

DOPORUČUJI!

Pro shlédnutí filmu klikněte na ikonu:

Loose Change 2nd Edition

Zdroj: http://www.freewebs.com/paprsek/911.htm

4.

WTC

World Trade Center (WTC, česky „Světové obchodní středisko“) byl newyorský komplex sedmi budov, který byl dominantou čtvrti Manhattan. Budovy navrhli Minoru Yamasaki a Antonio Brittiochi. Stavby na centru začaly v dubnu 1966; poslední budova (budova č. 7) byla dokončena v roce 1985.

Dvojčata“

Nejznámnější z těchto budov byla dvojčata (Twin Towers) – dva mrakodrapy (Severní a Jižní věž nebo též budova č. 1 a 2), které byly postaveny v letech 19661972 a do roku 1974 byly nejvyššími budovami světa (417 m), než je zastínil Sears Tower v Chicagu. Každá z obou věží měla 110 pater a vážila přibližně 450 000 tun. Byla vysoká 417 m (Jižní věž o pár dm vyšší) a její podstavou byl přibližně akr velký čtverec (délka strany: 63 metry).

Budovy dvojčat sestávaly ze tří hlavních segmentů, spojených (komerčně nevyužívanými) patry, zpevněnými čtvercovou strukturou podlah, ostatní patra byla tvořena ocelovými nosníky, přišroubovanými i svařenými mezi jádrem budovy a jejím obvodem. Ocelovou konstrukci každé z budov tvořilo jádro zpevněné 47 masivními ocelovými sloupy, ve kterém se nacházelo schodiště a systém výtahů. Dalších 240 sloupů bylo po obvodu budovy. Mrakodrapy měly ve své střední části 2 mezičlánky (mezipatra, která nebyla určena pro komerční účely a kde končily nebo začínaly některé z výtahů) a to v 34. a 68.? patře. Každý ze tří segmentů měl jinou velikost základních ocelových sloupů, kterými bylo tvořeno jádro (profil sloupů byl 558 × 1371 mm v nejnižší, 482 × 1117 mm ve střední a 406 × 914 mm v nejvyšší části věže). Povrch budovy tvořil systém prefabrikovaných mříží (každé zasahujících do více pater), které se při stavbě mrakodrapu zasouvaly navzájem do sebe. Na stavbu byla použita vysoce kvalitní ocel, certifikovaná prestižní firmou Underwriters Laboratories (UL), která splňovala velmi náročné normy (např. ESTM E119, pro zachování pevnosti při působení tepla na ni, a další vlastnosti).

Věže k sobě byly orientovány úhlopříčně, aby si nepřekážely ve výhledu. Budovy každý den navštívily desítky tisíc (podle některých zdrojů uváděno až 100 000) lidí.

Ostatní

Kromě nich se v komplexu nacházelo dalších pět budov. Byť výrazně menší než Severní a Jižní věž, i ony měly několik desítek pater. Nejznámější z nich byla budova 47patrová, 228 m vysoká, budova č. 7 (WTC7), která se také 11. září 2001 zhroutila podobně jako budovy „dvojčat“. Na rozdíl od nich ale do ní žádné letadlo nenarazilo.

Azbestové izolace

Nosníky pater jak dvojčat tak budovy č. 7 tvořily tisíce svářených ocelových tyčí, jež byly v době stavby vystříkány azbestovou izolací, v případě věží však pouze do 64. patra[1]. Od poloviny 80. let, kdy byly prokázány karcinogenní účinky azbestu, začalo město vyžadovat po vlastníkovi, aby byl azbest ze všech budov centra odstraněn. Tato operace však byla předběžně odhadnuta na přibližně 1 mld. dolarů, a byla majitelem neustále oddalována.

Útoky na WTC

  • Již v roce 1993, 26. února, byl na Dvojčata podniknut atentát. Islámští teroristé, z nichž šest bylo později odsouzeno k dlouholetým trestům vězení, v čele s Ramzi Yousefem a Mohamedem Salamehem, odpálili 680kilogramovou improvizovanou nálož dodávky Ryder v garážích pod Severní věží. Výbuch, ač způsobil 30 m díru, statiku budovy vážněji nenarušil, protože útočníci dodávku s bombou zaparkovali několik metrů od původně plánovaného místa hned vedle jednoho z podpůrných sloupů. Výbuch zabil 6 lidí, 1042 dalším způsobil různě vážná poranění. Značnou část budovy vyplnil dým a to si vynutilo úplnou evakuaci. Nad touto událostí se vznáší stín podezření, zda-li o přípravě útoku zpravodajské agentury věděly předem.
  • Dvojčata byla zničena o osm let později, při teroristickém útoku z 11. září 2001, kdy byla zasažena letadly Boeing společnosti American Airlines a 56 resp. 102 minut po zásazích se věže ztřítily. Téhož dne v 17:25 východopobřežního času se zřítila budova č. 7 Světového obchodního centra (tuto budovu žádné letadlo nezasáhlo). Až 6 týdnů po útocích se záchranáři pod komplexem setkávali s roztavenou ocelí, která byla pod budovami 1, 2 a 7. Budovy 3, 4, 5 a 6 vydržely, ale byly natolik poškozeny troskami spadlých dvojčat, že během záchranných prací byly strženy, a o nedlouho později byl celý komplex WTC navržen na přestavbu.
  • Mimo to, v roce 1975 vypukl v Severní věži požár, který zasáhl několik pater a zuřil celkem 3 hodiny, než se jej podařilo zlikvidovat.

Nástupce zničeného komplexu budov

Na místě bývalého World Trade Center má v budoucnosti stát 541 metrů vysoký skleněný mrakodrap Věž svobody s anténou na vrcholu. Jeho základem jsou tři ocelové sloupy vztyčené 19. prosince 2006, z nichž jeden je popsán tisíci ručně psaných vzkazů jako připomenutí obětí 11. září 2001. Věž svobody má být dokončena v roce 2011. Její výška (1776 stop) je symbolika s rokem deklarace nezávislosti Spojených států.

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/WTC

 

A nakonec malá fotogalerie....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mastery of Blood Pressure Readings

(AShealetaOdold, 7. 10. 2018 23:40)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pub/

Far up Blood Persuade - Hypertension

(ABapvieria, 23. 7. 2018 5:22)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-tadalafil-100-avis/

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(Albertkes, 28. 5. 2018 2:57)

The prostate is a vital portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate gland is found just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related problem in men younger than 55 years of age. Infections in the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of most varieties of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of a particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections originating from other areas from the body. A patient may experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to determine what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some in the things you can do and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and it will also keep the urinary track clean.

2. Some studies claim that several ejaculations each week will assist to prevent prostate cancer.

3. Eat beef in moderation. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef per week will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to consider to make sure a wholesome prostate is usually to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you should opt for prostate examination at least one time annually.

2.

(SoulkeeperRS, 10. 6. 2012 1:29)

fotku s lietadlom si vychytal :D

Q33 NY

(Mira, 11. 9. 2011 15:53)

nechci do toho kecat, ale znak pro Y u písma wingdings (1) je davidova hvězda, což neni zrovna symbol islámu :D

same keci

(kalousek jiří, 18. 8. 2011 12:25)

jste naivni nedouk

Hmm?

(Pepa, 8. 3. 2011 12:34)

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20061008115544AAWFu2K

vážně divný

(gfszukrg, 21. 11. 2010 15:06)

Skusila jsem to s tim Q33 NY a je to vážně opravdu divné. VIděla jsem film let číslo 93 a je to opravdu drama.

Odpoveď pro nevěřící Tomáše

(Blanka, 14. 4. 2010 14:45)

Pravda o události z 11.září je jen střípek o pravdě o lidstvu,proto bylo řečeno Pánem Ježíšem Kristem,že mnohé z nás pravda osvobodí mnozí z ní onemocní,protože jí nebudou moci pojmout!!!Tento a podobný weby s touto tématikou jsou z duchovního i světského hlediska PRAVDOU!!!Blanka!!!

oprava

(oprava, 24. 12. 2009 2:01)

upozorňuji že po tomhle se vám změní pohled na svět

aha i nadpis se ma vyplňovat

(mararararama, 24. 12. 2009 1:59)

promiňte.. ale Pravdu nemůžete hledat na blogu o zvířátkách :D pusťre si tohle - ZEITGEIST
http://video.google.com/videoplay?docid=-686108267122535204#
upozorňuju že pomhle se vam změni pohled na svěd.. ale možna je to nutnost k jeho záchraně.. pokud se nic neuděla mužeme se z dnešní "svobodou" rozloučit úplně

Píčovina

(11.září, 23. 9. 2009 9:30)

Je to píčovina věří na to jen adam tríp
Vždycky de něco vymyslet

pravda

(ten co si vše ověří, 19. 9. 2009 21:53)

nejdřív skoukněte video o pravdě 11. zaří má cca hodinu a půl a pak skuste spochybnovat tenhle článek který uveřejnuje jen jeden miniaturní kus z celé pravdy a já věřím tomu co se tu píše protože jsem normální a vím že lidská chamtivost nezná mezí furt věříte že svět je dokonylý ale sundejte si růžový brýle a koukněte se na pravdu svět se neřídí podle toho co chcete vidět ale je krutý a nelítostný stejně jako ten co zosnoval utok na WTC nejdřív hledejte důkazy a pak sudte nečí články

je to BLBOST!!!

(gggxdgsdg, 16. 9. 2009 14:32)

všechno jsou to kydy to jo rozumnýmu člověku jasný!!!

Ubohost nad ubohosti.

(Honza Frk, 12. 8. 2009 10:41)

Myslel jsem si, že jde ze začátku o zajímavý článek spojující události 11 září s oněmi osudovými
" 11kami" , podobně jako jsem četl kdesi propojení osmiček s Reganem. Ze spochybnění událostí mi je ale zle.Člověk který napsal tento článek mi připomíná lidi popírající brutalitu nacismu. Odvolávání se na biblické naplnění, je už jen nesmyslným vrcholem. Článek se opírá jen o doměnky a dohady, žádné seriozní odkazy nebo vysvětlení. Autor je bezmozek a myšlenkový chudák, je to až k nepochopení, že někdo něco takového vyplodí.